Wyróżnieni absolwenci 2014

Dodane: 28.06.2014 13:06
przez: Admin

Kategoria: osiągnięcia
Data wydarzenia: 25.04.2014

  1. Olimpiady i konkursy:
    • 4A Jakub Olszewski –STYPENDYSTA Prezesa Rady Ministrów, wielokrotnie reprezentował szkołę w konkursach i olimpiadach uzyskując wysokie miejsca: - Laureat XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej - Finalista XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
    • 4B Piotr Machura reprezentant szkoły, przez 4 lata brał udział w konkursach i olimpiadach: - Olimpiada Wiedzy Technicznej ( etap wojewódzki ) - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – I i III miejsce w etapie Diecezjalnym, finalista konkursu
  2. Najlepsze świadectwa (4,75)
    • 4A Jakub Olszewski 4,96,
    • 4A Mateusz Świerczyński 4,85,
    • 4D Łukasz Kołek 4,81
    • 4E Grzegorz Burzyński - 5,04, Kamil Mazurkiewicz – 4,77, Kamil Rutkowski 4,61
  3. Osiągnięcia sportowe:
    • 4A - Mateusz Staśkowski – I miejsce w zawodach miejskich i rejonowych – sztafetowe biegi przełajowe, finalista Wojewódzkiej „Licealiady” – sztafetowe biegi przełajowe
    • 4A - Adam Słoniecki - I miejsce w zawodach miejskich i rejonowych – sztafetowe biegi przełajowe, finalista Wojewódzkiej „Licealiady” – sztafetowe biegi przełajowe
    • 4 B - Maj Mateusz– reprezentant szkoły w piłce nożnej, w ciągu czterech lat brał udział w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych osiągając wraz z drużyną miejsca na podium w piłce nożnej i piłce nożnej halowej na szczeblu miejskim.
    • 4B - GRABIS MATEUSZ – reprezentant szkoły w sztafetowych biegach przełajowych i szkolnej lidze LA, osiągał sukcesy na szczeblu miejskim, rejonowym i punktowane miejsca w zawodach wojewódzkich, finalista Wojewódzkiej „Licealiady” – sztafetowe biegi przełajowe
    • 4D – Łukasz Kołek – III miejsce w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców
    • 4D – Kamil Judasz- II miejsce w mistrzostwach Sosnowca w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w zawodach rejonowych w piłce siatkowej chłopców, II miejsce w mistrzostwach Sosnowca w plażowej piłce siatkowej
    • 4D – Michał Malesza- III miejsce w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców
    • 4D – Kamil Majewski – II w mistrzostwach Sosnowca w halowym turnieju piłki nożnej
    • 4D – Paweł Rebeś - III miejsce w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców
    • 4D – Łukasz Zaremba - III miejsce w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce chłopców
    • 4E - Sebastian Nowak – II miejsce w mistrzostwach Sosnowca w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w zawodach rejonowych w piłce siatkowej chłopców
    • 4F – Mateusz Kobuszewski - III miejsce w mistrzostwach Sosnowca w piłce ręcznej chłopców
    • 4F – Andrzej Fomin – II w miejsce w mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym i I miejsce w zawodach rejonowych w tenisie stołowym, udział w zawodach wojewódzkich
  4. Samorząd szkolny, wysokie oceny w nauce, organizacje szkolne, akcje charytatywne, wolontariat, działania na rzecz szkoły, klasy.
    • 4A Daniel Braksator – uczeń o bardzo wysokiej kulturze osobistej, angażował się przez cały okres nauki w akcje charytatywne na rzecz Hospicjum św. Tomasza , Domu Dziecka i innych potrzebujących.
    • 4A Adam Słoniecki - uczeń o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle angażujący się w życie klasy i szkoły przez cały okres nauki.
    • 4A Mateusz Staśkowski – uczeń bardzo angażujący się w życie klasy i szkoły przez cały okres nauki, uczestniczył w licznych akcjach charytatywnych na rzecz Hospicjum św. Tomasza.
    • 4A Mateusz Świerczyński – ukończył szkołę z wyróżnieniem, wielokrotnie reprezentował szkołę na konkursach i olimpiadach, angażował się przez cały okres nauki w akcje charytatywne na rzecz Hospicjum św. Tomasz, Domu Dziecka i innych potrzebujących.
    • 4B Piotr Machura – średnia ocen 4,54, bardzo dobre zachowanie,
    • 4B Mateusz Mazurek – z-ca przewodniczącego klasy, średnia ocen 4,54, wzorowe zachowanie, wysoka frekwencja, reprezentant szkoły, przez 4 lata brał udział w konkursach i olimpiadach – Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap diecezjalny.
    • 4B Michał Jędrzejak – średnia ocen 4,11, wzorowe zachowanie, wysoka frekwencja, uczeń zdecydowanie wyróżniający się na tle klasy, o wysokiej kulturze osobistej, chętnie i bardzo często współpracujący z rówieśnikami i nauczycielami na rzecz klasy i szkoły, reprezentant szkoły w konkursach.
    • 4D Łukasz Kołek – ukończył szkołę z wyróżnieniem, nienagannie wywiązywał się z obowiązków szkolnych, pełnił funkcję przewodniczącego klasy
    • 4D Marta Knapik – wzorowa uczennica, Przewodnicząca Samorządu Szkolnego w r. szk. 2012/2013. Przez 4 lata pełniła funkcję skarbnika klasowego. Brała udział w licznych akcjach społecznych na terenie szkoły i poza nią, była wolontariuszką w Hospicjum Św. Tomasza , organizowała pomoc koleżeńską dla uczniów mających problemy z nauką. Byłą czynnym członkiem Klubu Kulturalnego Konsumenta Kultury.
    • 4D Balbina Kiwacz – Przewodnicząca Samorządu Szkolnego w r. szk.2011/2012. Aktywnie uczestniczyła w akcjach charytatywnych w szkole, pracowała jako wolontariusz w Sosnowieckim Schronisku dla zwierząt i Fundacji „Nadzieja na dom”, prowadziła Festiwal Piosenki Angielskiej i brała w nim udział, reprezentowała szkołę na Konkursach i Olimpiadzie Języka Angielskiego.
Pokaż galerię