Akcja "Kręci mnie zdrowie"

Dodane: 11.04.2014 09:04
przez: mgr Aleksander Gabryel

Kategoria: wydarzenia
Data wydarzenia: 04.04.2014

4 kwietnia podsumowaliśmy pracę nad projektem "Kręci mnie zdrowie". W auli zapanowała znowu sportowa atmosfera, nie tylko z powodu przypomnienia wszystkich działań jakie podjęto w czasie trwania konkursu, ale i z powodu wystąpienia Jerzego Buzka. W krótkim, ale bardzo ciekawym wykładzie "Magia sportu - jak to działa?" Pan Premier opowiedział o tym, jak ważny jest sport w życiu każdego człowieka. Uroczystość uświetnił swoją osobą wybitny sportowiec - Ryszard Bosek, który przybliżył wszystkim obecnym na sali działania Fundacji Alchemia Sportu.

Na zakończenie obejrzeliśmy teledysk, nakręcony specjalnie na potrzeby konkursu, przez uczniów Elektronika. Hit "Kręci mnie zdrowie" napisała i zaśpiewała Potania - Ilona Chylińska - absolwentka naszej szkoły.

Na pamiątkowym zdjęciu na zakończenie Gali zobaczymy Dyrektora naszej szkoły - Pana Krzysztofa Będkowskiego, koordynatorów akcji Pana Aleksandra Gabryela i Panią Bogumiłę Maj, Pana Premiera Jerzego Buzka, Pana Ryszarda Boska, przedstawicieli Fundacji "Alchemia Sportu", partnerów akcji, a także uczniów naszej szkoły.
Pokaż galerię